حفاظ شاخ گوزني بوته اي نرده 09121403540

بهترين حفاظ ديوار

بهترين حفاظ ديوار, بهترين حفاظ نرده, بهترين حفاظ بوته خاري, بهترين حفاظ روي ديوار, نرده حفاظ آهني


موضوع: قيمت حفاظ شاخ گوزني حفاظ شاخ گوزني ليست قيمت حفاظ بوته اي حفاظ بوته اي قيمت حفاظ بوته اي حفاظ شاخ گوزني-حفاظ ني زار-حفاظ بوته اي-حفاظ لاله حفاظ شاخ گوزني-حفاظ بوته اي-حفاظ لاله اي-حفاظ نرده
برچسب ها: بهترين حفاظ ديوار , بهترين حفاظ نرده , بهترين حفاظ بوته خاري , بهترين حفاظ روي ديوار , نرده حفاظ آهني
برچسب: بهترين حفاظ ديوار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۳۵:۵۷ توسط:صادقي موضوع: حفاظ ساختمان

حفاظ ساختمان


حفاظ ساختمان براي روي ديوار

با اينكه سيستم هاي حفاظتي به روز و جديدي براي ساختمان وجود دارد هنوز هم استفاده از حفاظ هاي فلزي در روي ديوار خارجي اولين گزينه سازندگان ساختمان در ايران ميباشد.هدف مهم از نصب نمودن حفاظ روي ديوار ساختمان بالا بردن ضريب امنيت و كاهش ريسك سرقت و جلوگيري از ورود سارقان به داخل محوطه ساختمان است. بسيار زياد ديده شده كه در مكانهاي خلوت و كم تردد مثل منازل ويلايي سرقت بيشتر صورت ميگيرد.

حاليه با وجود پنجره هاي مستحكم و درب هاي ضد سرقت استفاده از حفاظ ساختمان در روي ديوارهاي بيروني ساختمان اهميت بسيار زيادي دارد و باعث آسودگي خيال شما از بابت ورود سارقان به محوطه ساختمان ميگردد.

حفاظ ساختمان و ليست قيمت

حفاظ شاخ گوزني حاليه از پرفروشترين نوع حفاظ ديوار در ايران ميباشد و اكثر سازندگان خوش نام براي بيشتر نمودن ضريب ايمني ساختمان از نسل جديد حفاظ روي ديوار استفاده ميكنند.

نسل جديد حفاظ روي ديوار شامل حفاظ ليليوم و حفاظ ني زار و حفاظ بوته اي و حفاظ شاخ گوزني ميباشد.

حفاظ ساختمان به علت ساختار منحصر به فرد و شكل هندسي خاصي كه دارد باعث جلوگيري از رفت و آمد و عبور افراد از روي ديوار ميشود.

در اين نرده ها  علاوه بر شاخك هاي تيزي كه در قسمت بالايي وجود دارد در قسمت پاييني نيز از شاخك با نوك بسيار تيز استفاده شده كه عملا تردد از روي ديوار را ناممكن ميسازد.

توليدحفاظ ساختمان

از اصلي ترين مزيت هاي حفاظ ساختمان زيبايي آن ميباشد كه نماي فوق العاده زيبايي به ديوار ساختمان ميدهد.حفاظ شاخ گوزني در انواع رنگ ها و تراكم ها توليد و عرضه ميشود . حفاظ شاخ گوزني از فولاد با مقاومت بالا توليد ميشود و ار آن ميتوان به راحتي و در هر جا استفاده نمود و امنيت نرده حفاظ ديوار ساختمان را تامين نمود. حفاظ شاخ گوزني با اندازه هاي مختلف ارتفاعي و عرضي و تراكمي توليد ميشود و ميتواند به راحتي بر روي پوشش هاي مختلفي از قبيل فلزي و سنگي  يا بتوني نصب شود.

انواع مختلف حفاظ ساختمان درب و پنجره

از نقاط ضعف حفاظ سنتي سرنيزه اي در حفاظ ساختمان بوجود آمدن پله روي ديوار ميباشد كه ضعف بزرگي براي نرده ميباشد ولي با استفاده نمودن از حفاظ شاخ گوزني روي ديوارهاي پله اي ضعف آنرا از بين خواهد برد و هم لبه ديوارها را غير قابل عبور و تردد خواهد نمود

محدوده قيمتي خاص و مشخصي براي حفاظ شاخ گوزني وجود ندارد و قيمت آن كاملا بستگي به مواد خام مصرفي و نحوه توليد آن دارد . اتصالات جوشكاري و برش شاخك ها نوع رنگ و روش رنگ آميزي همگي مستقيما در قيمت تمام شده محصول تاثير دارد. 


برچسب: حفاظ ساختمان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۷:۴۳ توسط:صادقي موضوع: حفاظ ساختمان